Școala de Bani devine
aplicație Web

Pentru că ne dorim să ai o experiență cât mai intuitivă și plăcută, am transformat platforma într-o aplicație web. Astfel, poți să te bucuri de o interfață mobile friendly și de interacțiuni simple, utile și blânde cu timpul tău.

Descoperă beneficiile aplicației Web

Câteva dintre motivele pentru care îți recomandăm să instalezi aplicația web

pwa-mobile-preview

Totul este mult mai ușor

Am făcut în așa fel încât să intuiești ceea ce urmează la fiecare pas. Poți să te înscrii rapid la cursuri, să îți testezi cunoștințele, să-ți faci un obicei din a-ți stabili obiective financiare și din a le îndeplini.

Totul este la un click distanță

Ai posibilitatea să adaugi aplicația pe ecranul telefonului tău și să o accesezi oricând ai nevoie.

Câștigi timp valoros

O altă veste bună este că nu trebuie să introduci de fiecare dată datele personale ca sa intri în contul tău. Le păstrăm în aplicație pentru mai mult timp, în siguranță. Tu doar te conectezi și te concentrezi pe lucruri mult mai importante.

Cum instalezi aplicația?

Accesează Școala de Bani de pe telefonul tău

Accesează scoaladebani.ro de pe telefonul tău mobil.

Revino pe aceasta pagină

Urmează pașii listați mai jos. Pentru fiecare tip de browser îți arătăm exact ce trebuie să faci.

cum-instalezi-aplicatia