scoala de bani - bcr

Ești și tu
DEȘTEPT CU BANII?

Urmărește emisiunea Deștepți cu banii și răspunde corect la întrebările de la Școala de Bani. Poți câștiga premii săptămânale și sfaturi financiare neprețuite pe viață.

despre emisiune

Despre emisiune

Ne bucurăm să îți prezentăm Deștepți cu Banii, prima emisiune-concurs de educație financiară!

În fiecare duminică, la Kanal D, Grațiela Duban și Vladimir Drăghia, împreună cu Nicoleta Deliu-Pașol, sau Profa de Bani, îți testează abilitățile de inteligență financiară!

În fiecare săptămână, cele două echipe participante vor trece prin trei runde de întrebări despre bani și obiceiuri financiare sănătoase. Echipa care adună cele mai multe răspunsuri corecte va avansa în semi-finale și va avea mai multe șanse la premiul cel mare!

Urmărește-ne la TV și participă online

Crezi că te-ai descurca mai bine decât echipele participante la Deștepți cu Banii?

Demonstrează-ne cunoștințele tale financiare în concursul exclusiv online de la Școala de Bani! Răspunde la întrebările noastre și poți câștiga premii săptămânale, prin tragere la sorți!

destept-cu-banii

Cum particip?

1) Creează-ți cont la Școala de Bani și abonează-te la Newsletter-ul nostru*.

2) Urmărește în fiecare duminică emisiunea Deștepți cu Banii.

3) Răspunde la întrebările din quiz-ul online pentru a te înscrie automat la tragerea la sorți.

destept-cu-banii

Urmărește episoadele Deștepți cu banii, lecțiile Profei de Bani te vor ajuta să răspunzi la întrebări! Și nu uita că ești deja cu un pas înaintea celorlalți dacă ai trecut prin cursurile de la Școala de Bani.

*Dacă ai deja cont și / sau ești deja abonat la newsletter, te așteptăm direct la concursul online. Vezi mai multe detalii în Regulamentul concursului.

Ce câștig la concursul online?

Premii săptămânale
1 x 500 Lei

Ce ar spune profesorul Școala de Bani?
„Nu uita să te plătești pe tine primul!”

destepti cu banii

Vizionează edițiile anterioare din Deștepți cu Banii

Urmărește aici episoadele anterioare din emisiunea Deștepți cu Banii! Nu rata nici o lecție a Profei de Bani, te vor ajuta să răspunzi la quiz, dar și să ai o relație mult mai bună cu banii tăi!

câștigători

Câștigători premii săptămânale:

Rămâi alături de noi! Vom desemna câștigătorii începând cu data de 20 decembrie și îi vom publica după validare.

câștigători
AcasăCursuriBugetProfil