Ești și tu
DEȘTEPT CU BANII?

Urmărește emisiunea Deștepți cu banii și răspunde corect la întrebările de la Școala de Bani. Poți câștiga premii săptămânale și sfaturi financiare neprețuite pe viață.

despre emisiune

Despre emisiune

Ne bucurăm să îți prezentăm Deștepți cu Banii, prima emisiune-concurs de educație financiară!

În fiecare duminică, la Kanal D, Grațiela Duban și Vladimir Drăghia, împreună cu Nicoleta Deliu-Pașol, sau Profa de Bani, îți testează abilitățile de inteligență financiară!

În fiecare săptămână, cele două echipe participante vor trece prin trei runde de întrebări despre bani și obiceiuri financiare sănătoase. Echipa care adună cele mai multe răspunsuri corecte va avansa în semi-finale și va avea mai multe șanse la premiul cel mare!

destept-cu-banii

Concursul online s-a încheiat!

Mulțumim tuturor participanților care au completat quizul!

Nu ai reușit să participi? Te invităm să rămâi cu noi, la Școala de Bani. Continuă să câștigi informații utile despre cheltuieli și economisire, din cursuri, articole și atelierele Profesorilor de Bani!

destept-cu-banii
câștigători

Câștigători premii săptămânale:

Rămâi alături de noi! Vom desemna câștigătorii începând cu data de 20 decembrie și îi vom publica după validare.

câștigători