scoala de bani - bcr

Învață să faci alegeri financiare inteligente cu Școala de Bani.

Pune-ți banii în mișcare, astfel încât la final de lună să vezi exact pe ce drumuri drepte au mers.

scoala-de-bani

Cursul Școala de Bani
pentru părinți

Cele mai multe din obiceiurile noastre le deprindem de mici, în familie. Astfel, este important, ca părinți, să purtăm discuții sincere cu copii despre buget și decizii financiare. Vino și tu la cursul Școala de Bani pentru părinți, să învățăm împreună cum vorbim cu cei mici despre bani, pe înțelesul lor.

curs-scoala-de-bani-parinti

Cursuri

Cursurile din Școala de Bani

Înscrie-te la webinar

Curs online de educație financiară

La Școala de Bani, înveți să obții mai mult de la banii tăi. Completează formularul de mai jos și programează-te la un curs online susținut de experți, în fiecare joi între 18:00 și 19:30.

phone-imagecoin-imagevectorillustrationillustrationillustration

De ce Școala de Bani?

Pentru că te ajutăm să îți găsești calea către independența financiară și să îți gestionezi banii într-un mod inteligent

Planificare financiară și control asupra finanțelor tale

O privire de ansamblu a bugetului tău te va ajuta să îţi monitorizezi cheltuielile.

Sfaturi & trucuri de economisire care funcționează

Disciplina financiară poate fi dificilă. Descoperă latura motivantă a educaţiei financiare.

Gratuit

Iţi punem la dispoziţie o platformă smart și relevantă care te ajută să-ţi monitorizezi veniturile, economiile și cheltuielile.

Sigur

Știm cât de delicat este să vorbești despre bani. Cu noi, datele tale sunt mereu în siguranţă.

Relevant

Îţi oferim informaţii pertinente despre economii și investiţii pentru un viitor liniștit pe plan financiar.

Quiz

Află ce tip de
cheltuitor ești

Ești un cheltuitor și vrei să-ţi mai domolești entuziasmul cumpărăturilor? Sau poate deviza ta este "cine nu riscă nu câștigă" și nu vrei să devii imun la riscuri. Hai să facem împreună Quizul SdB și să aflăm care este lifestyle-ul tău financiar.

calculator-previewcoin-image

Testimoniale

Ce spun participanții noștri?

Eforturile specialiștilor platformei Școala de Bani au dat, deja, roade, iar mărturiile cursanților noștri sunt imboldul perfect de a continua drumul educației financiare.

user-testimonial-avatar
Acest curs m-a ajutat să-mi organizez mai bine bugetul personal, să-mi fac o listă cu obiective și un plan de acțiune prin care să le ating. Mi s-a parut foarte util și îl recomand cu încredere celor care vor să aibă o relație mai bună cu banii lor.

Claudia Zamfirescu

AcasăCursuriBugetProfil